Pakvietimas į KVP futbolo labdaros turnyrą 2014

2014.08.04

Šie metai KVP labdaros turnyrui yra ypatingi, nes jis organizuojamas jau dešimtąjį kartą iš eilės. Labai tikimės, jog Jūs galėsite prisijungti ir dalyvauti šiame renginyje, kurio finalinės varžybos įvyks rugpjūčio 30 dieną, šeštadienį.

Jūsų skiriama parama ir/arba palaikymas šiam labdaringam renginiui yra labai svarbūs.
Praėjusiais metais KVP futbolo labdaros turnyro metu buvo surinkta 30 000 litų, kurie buvo skirti paremti Vaiko širdies asociaciją. Surinktos lėšos buvo panaudotos automobilinio namelio įsigijimui, kuris yra naudojamas vaikučiams sunkiuoju reabilitacijos periodu bei po širdies transplantacijos ar kitų širdies operacijų. Taip pat buvo išpildytos dviejų mergaičių, patyrusių sudėtingas širdies operacijas, Faustos iš Klaipėdos ir Jūratės iš Kretingos, didžiosios svajonės – kelionė į Euro Disneilendą Paryžiuje.
Šiais metais KVP labdaros turnyro paramos gavėjas dar nėra galutinai patvirtintas, tačiau ir toliau tęsime tradiciją remti vaikus iš Klaipėdos ar Klaipėdos regiono, turinčių sunkių sveikatos sutrikimų.
Maloniai kviečiame visus registruotis bei dalyvauti finaliniame renginyje rugpjūčio 30 dieną dėl labai kilnaus ir gražaus tikslo.


Norėdami užregistruoti savo komandą susisiekite:
Matas Smilgevičius
Tel. +370 615 60800
El. paštas: info@bntp.lt