KVP labdaros futbolo turnyro 2014 rezultatai

2014.10.20

Džiaugiamės ir sveikiname Klaipėdos verslo parko futbolo labdaros turnyro 2014 nugalėtojus – AD MEN komandą, antrąją vietą užėmusią – DFDS SEAWAYS komandą, bei dėkojame visiems turnyro dalyviams ir rėmėjams, prisidėjusiems prie šių metų labdaringo renginio.

Šiais metais paramos gavėjas – Asociacija „Kitoks vaikas“.  Priminsime, kad tai organizacija, kuriai priklauso šeimos, auginančios vaikus, turinčius autizmo spektro sutrikimą (ASS). Autizmas – įvairiapusis vystymosi sutrikimas, besitęsiantis visą žmogaus gyvenimą. Mūsų tikslas yra padėti šiems vaikučiams visavertiškai  integruotis į visuomenę. Taikomoji elgesio terapija (ABA), taikoma asociacijos „Kitoks vaikas“ nariams, šiai dienai yra vienintelis moksliškai pripažintas efektyvus pagalbos metodas vaikams, sergantiems autizmu. Taikant šią terapiją, pagerinama vaikučių gyvenimo kokybė, mokant juos įgūdžių, padėsiančių lengviau prisitaikyti prie kasdieninės aplinkos ir gyvenimo visuomenėje.

Šeštadienio renginio metu nugalėtojus pasveikino ir Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.

Nuotraukas iš renginio galite peržiūrėti paspaudę šią nuorodą: Nuotraukos

Prezentaciją apie Futbolo turnyro istoriją ir šių metų paramos gavėją galite peržiūrėti čia.

Norime dar kartą visiems padėkoti už paramą ir pagalbą, organizuojant šių metų Klaipėdos verslo parko futbolo labdaros turnyrą.

Jei turite atsiliepimų dėl š.m. futbolo labdaros turnyro, ar patarimų bei idėjų dėl kitų metų turnyro, mielai visus išklausysime. Savo atsiliepimus, idėjas siųskite el. paštu: info@bntp.lt arba skambinkite Matui Smilgevičiui tel. +370 615 60800